Země za duhou

11/11 – MAGICKÝ ČAS

Posvátné geometrii se věnuji už několik let. Stejně tak numerologii. Každé číslo nese svou jedinečnou vibraci, a ať si to příznáváme nebo ne, čísla nás ovlivňují již na té nejzákladnější úrovni. Už od narození. Příchodem na tento svět jsme každý ,,označen“ rodným číslem, které nás provází celý život, a jež se zčásti skládá z data našeho narození. Datum i čas narození nás svým způsobem ovlivňují taktéž. O tom ale třeba jindy.

 

,,Význam geometrie nespočívá jen v jejím praktickém použití

nýbrž ve zkoumání věčných a neměnných objektů

a následné snaze  povznést duši k pravdě“

PLATÓN

Dnešek – 11.11. – každoročně věnuji sobě. Je to magické datum a ještě magičtější čas. V tiché meditaci, obklopená krystaly, naslouchám sobě, svému vnitřnímu vedení.. Vždy se v tento den a následně noc odehraje něco, co má obroskou sílu.

11:11 jsou čísla Metatronova.  Dovoluji si citovat z knihy (jež se mi kdysi dostala do rukou, a vše do sebe zapadlo) – Posvátná geometrie platónských těles od autorek J. Ruland a G. Ferenz:

,,Metatron stojí na špici andělské hierarchie Stromu života v kabale a svým ženským doplněním Miranlajou patří k nejvýše postaveným andělům v nebi. Metatron stráží klíč k veškerému stvoření“

,,Síla Metatrona a Miranlayi je 11:11. 11:11 je brána do vyšší dimenze, která vyvstává, když jsou všechny síly v rovnováze. 11:11 jsou čtyři sloupy s vchodem uprostřed, které často najdeme před starými, svatými, moudrostí naplněnými síněmi.

,,11:11 nám připomíná naše vyšší vedení, naše vyšší Já. Když někde někdy uvidíte 11:11, je to výzva otevřít se vedení a spojení s vyšším Já. Vaše duchovní vedení si žádá pozornost, protože vám chce něco sdělit. Naslouchejte nitru.

Metatron a Miranlaya představují:

SEBEvědomí

SEBEhodnotu

SEBEpoznání

zplnomocnění SEBE sama,

odpovědnost za SEBE sama

a SEBElásku

(nemluvíme zde o vědomí ega nebo hodnotě či odpovědnosti ega, nýbrž o věčném Já, posvátném plameni, který hoří v každém z nás)“

Magicky cas

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *